O nas

Firma Spark-Consulting została założona w 2015 roku w Gdyni. Kadrą zarządzającą spółki są doświadczeni eksperci z dziedziny chemii i farmacji. Firma Spark-Consulting działa w zakresie szkoleń oraz doradztwa technicznego. 

 

Dlaczego warto współpracować ze Spark-Consulting?

Doświadczenia zdobyte w trakcie wielu lat prowadzenia szkoleń z zakresu technik analitycznych oraz dogłębna wiedza na temat oczekiwań Kursantów pozwala nam zaproponować nowoczesne i kompleksowe szkolenia, które umiejętnie łączą teorię z praktyką.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo jedno-, dwu- oraz trzydniowe szkolenia z zakresu:

 

  • technik analitycznych, takich jak m.in.: HPLC, GC-FID, GC-MS, ICP-OES
  • systemów zarządzania jakością: ISO 9001, 14001, 22000
  • Dobrej Praktyki Wytwarzania dla przemysłu kosmetycznego – w zgodzie ze standardem PN-EN ISO 22716:2009
  • Dobrej Praktyki Wytwarzania dla przemysłu farmaceutycznego zgodnie z Ustawą o Prawie Farmaceutycznym wraz z nowelizacjami 

Organizowane przez nas szkolenia przeznaczone są dla szerokiego grona słuchaczy. Szkolenie odpowiednie dla siebie znajdą u nas m.in.: studenci, absolwenci oraz pracownicy wyższego i niższego szczebla z sektora chemicznego, farmaceutycznego, jak i pokrewnych.

 Zajęcia laboratoryjne prowadzone są w przyjaznej atmosferze, w małych grupach (maksymalnie 6 uczestników).

Szkolenia – m.in. te pozwalające rozpocząć pracę jako laborant chemiczny realizowane są we współpracy z Laboratorium Analiz Chemicznych Spark-Lab Sp. z o.o. Laboratorium to dysponuje wysokiej klasy kwalifikowaną aparaturą badawczo-pomiarową. Po zakończeniu, każdy kursant otrzymuje Certyfikat i, co najważniejsze, wiedzę przydatną w życiu zawodowym.

 

Nauka i integracja 

 

Inwestycja w pracowników jest istotnym elementem rozwoju każdej firmy. Dlatego właśnie do grup zorganizowanych kierujemy specjalną ofertę. Tematy szkoleń oraz ich poziom zostaną indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta. A po dniu pełnym ważnych i ciekawych informacji, uczestnikom proponujemy integrację w scenerii polskiego morza.